Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Academy PC játék. A...

Star Academy PC játék. A Hidden & Stabenfeldt adja ki. Bármilyen információ jól jönne ezzel kapcsolatban. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Megjelent-e már magyarul, és hol lehet beszerezni? Tudtommal több része is van.
2010. nov. 19. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
magyarul nem jelent még meg, se más nyelven csak franciául :/ én is a Ma Star Academy-z keresem már mióta, de csak a demója van meg :/ és a neten meg nem találom hol lehet letölteni =/
2011. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nah van valami új infó? Nekem már franciául is jó, csak ne demo legyen. :D Évek óta keresem, de hiába. :/
2014. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem a demó is jó, mi az oldalnak a neve ahonnan le lehet tölteni?
2016. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hali, kissé késői a válasz, de sok kutatás után megtaláltam az orosz demoját a Star Academy-nek.

Jómagam sajnos nem tudok oroszul, de itt letölthető a játék.:)

Ahogy látom nem volt valami sikeres játék - mint a Star Shine és a Star Stable széria -, ha még ma sem jelent meg más nyelveken, valamint ennyire nehéz megtalálni a neten.


[link]


Menjetek rá a "Russian ISO Demo..." linkre, ami átirányít titeket egy másik oldalra. Azon a szürke oldalon a legalsó sávban kattintsatok az aláhúzott "1"-re, ami feldob egy új ablakot. Reklámra ne kattintsatok, nagyítsátok ki, van ott három mappa. Starshine, Star Stable, és a Star Academy. Nekem valamiért elég sokáig tartott a letöltés, hogyha nektek is, akkor csak tartsatok ki, menni fog. :D

Csomagoljátok ki a zip fájlt, és mountoljátok be azt az .iso fájlt, amelyik játékkal játszani akartok, és installáljátok. Ha ezzel problémátok akad, keressetek rá youtubeon, hogyan kell letölteni a Starshine Legacy-t, annak is ehhez hasonló a menete. :)

Jó játékot!

2020. ápr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!