Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért áll meg GTA SA-ban a...

Miért áll meg GTA SA-ban a vonat magától és miért nem visz el márhová is?

Figyelt kérdés
Van amikor csak ráugrok a tetejére, kíváncsi vagyok hová megy, és akkor van amikor beülök vezetni ( személyszállító vonatba ), vagy szintén ráugrok a másik fajta vonatra, vagy abba szállok be vezetni. Megy-megy, majd szinte minden híd le van zárva, és megáll áll előtte egy pár méterrel. Az a vonat, ami ilyan nagyon hosszú ( nem embereket szállít ), ha beleülök szintén megáll, ha meg csak ráugrok akkor volt olyan, hogy tovább ment a lezárásokon. Nem értem. A másik, hogy a vonattal miért nem tudok eljutni máshová Market Station és Unity Station-on kívűl ? " Vonatút " van San Fierroba is és Las Venturasba is. Szóval valami tipp ? Amúgy a vonatot nem lehet felrobbantani ? Én próbáltam, de semmii ... xD
2010. nov. 20. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesítened kell az összes a városban fellelhető küldetést és akkor majd hirtelen magadhoz térsz a semmi közepén egy két küldetésre San Fierro-tól!

Csináld a küldetéseket és akkor továbbenged a játék is!

2010. nov. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gubis Kristóf válasza:
És a vonatot nem lehet felrobbantani.
2011. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!