Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Új játék, mégis hibás?

Új játék, mégis hibás?

Figyelt kérdés
Na szóval, most vettem egy eredeti counter strike source játékot, de előtte már volt több is szóval értek hozzá. Feltelepítem, updatelem, el is indul. De ha VAC SECURE-s szerverre akarok felmenni kiírja ezt: "You are in insecure mode. You must restart before you can connect to secure servers." Ismétlem új account, ez az első használat. Neten olvastam több emberről is akinek ezt írta ki, de megoldást nem írnak.:S Tudtok segíteni?
2010. nov. 27. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad már újraindítani? Mert ugye a hibaüzenet csak annyit említ, hogy mindenképpen kell egy újraindítást csinálnod mielőtt csatlakoznál a biztonságos szerverekre(?). Más nem jut eszembe.
2010. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
újratelepítettem az egészet és már jó:D
2010. nov. 27. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!