Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » RC Modellautó - melyiket?...

RC Modellautó - melyiket? (elektromos vagy nitro-meghajtású Impreza)? Ld lentebb.

Figyelt kérdés

Van itthon pár RC Subarum, amik persze hipermarketben innen-onnan beszerezhető max 10-12 e Ft-os inkább játék kategóriába sorolható kütyük.

Felbátorodtam, hogy néha milyen jókat szoktam pl. a macsekommal meg a WRC-vel játszani, de jó lenne egy igazi, komolyabb összekrekes autó is, nyilván ezek már más árkategóriát képeznek.

Van villanymotoros is (ahogyan néztem brushless kivitel is), meg van mindenféle robbanómotoros.

Elsősorban on-road autó érdekelne, amivel persze tudnék játszani pl. hipermarket parkolóban vagy más sík felületen, de lehet off-road kategória is, mivel azokat le lehet ültetni és persze lehet rájuk tenni slick gumikat. Kizárólag raliautó (Impreza WRC) jöhet szóba, szöcske, jeep, monstrer truck és tsai nem.

Tud valaki valamit ajánlani? A modellfutárnál van most Impreza akcióban azt hiszem kb 50-55 ezer ft.

Ehhez persze tudom kell izzító, meg egyebek. Kb. milyen anyagi vonzata van még egy alapkészletnek? Az üzemanyag úgy hallottam nem épp olcsó (egy kanna kb 9 ezer Ft).

Érdemesebb venni esetleg egy villanymotorosat? Ezok mennyire bírják a port, havasabb pályát?

Nem szeretnék versenyezni a modellel, tudom, a fejlesztések vége szinte a csillagos ég (a saját 4wd turbós autómból kiindulva), csak a magam szórakoztatására kell.

Előre is köszönöm segítségeteket.


34/F


2010. nov. 28. 13:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!