Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-hoz van valamilyen...

A Sims 3-hoz van valamilyen külön program amivel lehet egyedi arcokat, hajakat, szemeket, bajuszt, ruhákat, bútorokat, autókat, stb tervezni?

Figyelt kérdés
Nem csak a színt szeretném változtatni hanem a kinézetet is, tehát minden egyedi legyen, pl csokornyakkendő vagy mondjuk Poirot féle bajusz, vagy egyedi kinézetű hűtő vagy saját tervezésű autó.
2010. dec. 1. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy létezik ilyen... De letölteni biztos tudsz, és akkor nem is kell azért fáradni, hogy megcsináld. Tudod ez elég nehéz munka. :)
2010. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, hogy van, de tényleg nehéz elkészíteni.

Én erről az oldalról szoktam töltögetni, itt vannak programok is hozzá, csak regizni kell : [link]

Remélem segítettem!

2010. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erről az oldalról szoktam letölteni, de azért én is szeretnék saját dolgokat "barkácsolni" :) tehát még mindig érdekelne, hogy mi is ez a program...
2010. dec. 2. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!