Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wan egy oan gamém a World of...

Wan egy oan gamém a World of Tanks mit feltelepítettem a gépre de ha el akarom mindítani akkor el is indul de nem teljes képernyőn és csak egy olyan kép jön be hogy kell az E-mail és a Password?

Figyelt kérdés
Hiába írtam be a sajátomat azt írja jogy hibás E-mail vagy jelszó és igy nem lehet addig játszani?Én nemtom hogy most mivan most így hogy lehet vele játszani ha nem fogadja el ezeket az izéket.
2010. dec. 5. 09:17
 1/2 anonim válasza:
megerősítetetted a regisztrációt?
2011. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen szikerült is regisztrálni meg is erősítettem de amikor elindítom akkor kéri az E-mail címet és a jelszót és ha beírom a jó jelszót és az E-mail címemet akkor azt írja ki hogy "A bejelentkezéshez kérlek használd az e-mail címedet" na és ha beírom és rámegyek a csatlakozás gombra akkor ezt írja ki most mit tegyek?Kérlek segíts!!!!
2011. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!