Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty 2-vel játszom...

Call of Duty 2-vel játszom MULTIPLAYER módban és játék közbe ha rázoomolok valakire, vagy meghalok egy gránáttól, megnézem a killcamot, stb. akkor NÉHA kilép a gép az egész játékból és nem ír ki semmit. Mi lehet a probléma és mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A kérdésben a "néha" az kb. 2-5 percet jelent. Nagyon ritkán naponta 2x 3x birok játszani egy szerveren 25-30 percet.

Már 2x is újratelepítettem a játékot, a beállításokat ezer féleképpen megváltoztattam, eredeti beállításokkal is kipróbáltam. Eddig ment rendesen a játék, fél éve letöröltem és most feltettem újra. Ugyanaz a gépem van minden ugyanaz rajta ami eddig volt, szóval a gép nemhiszem hogy hibás lehet. OP rendszerre gyanakszom, mert csak az változott. Most WINDOWS Byte-t használok, eddig WINDOWS xp volt. Gondolkoztam már azon hogy visszarakom az xp-t de amíg nemtudom biztosan hogy ez a baj addig nem próbálom elrontani mégjobban.

Előre is köszönöm a segítséget!


Free


2010. dec. 6. 14:05
 1/1 TheDoctooor válasza:
Lehet kicsit későn írok de hogyan sikerült meg csinálni?:D Nekem is ugyanez a baja.
2014. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!