Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom a simet megtanítani...

Hogy tudom a simet megtanítani főzni a sims3 ban telefonon?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 14:19
 1/6 Ixdecske válasza:
vagy úgy tudod megtanítani hogy elküldöd vmelyik étterembe ott rámész h menjen be főzés tudomány órára vagy egyszerűen főzess vele sok kaját és akk nőnni fog a főzéstudomány szintje
2010. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tom főzetni mert ha rákatt a tűzhelyre akkor azt irja ki h nem tud főzni:Sa városba pedig nincs étterem:S
2010. dec. 9. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
próbálj rámenni a hűtőre, készítsen ilyet: reggeli vagy vmi és akk ott tvt is lehet nézni vagyis főzőműsort olyat én még nem láttam, h nem enged főzni, mert nem tud és olyat se, h nincs étterem a városban! van o. lajos sütödéje, ami étteremnek számít, vagyis kajáldának
2010. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Úgy tudod megtanítani főzni, ha a városban az étteremben rámész arra az opcióra hogy : - Shop, és akkor kiad egy csomó receptet. megveszel egyet közülük, és megnézed h. mi kell ahhoz hogy el tudd készíteni. (pl. a cheese on toast recepthez kell egy kenyér és egy sajt) egyébként hozzávalókat szintén a városban, de ezeket a marketben tudod megvenni. És aztán már ha a sütőre kattintassz menni fog...:D
2010. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyébként te tudod hogy hogyan kell kertészkedni??
2010. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahoz is ilyen szarokat kell venni.kapa meg ilyenek asszem.:S
2010. dec. 30. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!