Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet kvalifikációt...

Hogy lehet kvalifikációt nyerni az F1 2010-ben? Versenyt már nyertem sokat, de a kvalifikáció soha nem jobb az utolsó helynél.

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Használj időmérős beállításokat időmérőn! kevesebb benzin, puha gumi stb...

És állítsd a törést maximumra, hogy reális legyen.

Nyilván kilököd az ellenfeleket, úgy nyerj hogy hozzájuk sem érsz!

...könnyű fokozaton a hugom is tud nyerni így.

2010. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen fokozaton tolod? Mert ha easy-n akkor elég égő hogy ilyen szar vagy kvalin. Én ott a HRT-vel adok a másodiknak 4-5 másodpercet.
2010. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

időmérős beállítással megyek, 3-4 kör benzin, lágy gumi, max törés és büntetés beállítás,(tehát nem megyek neki senkinek, és még kanyart sem vágok le) és soha az életben nem jött össze jobb hely mint az utolsó... a netről szedtem le beállításokat, de még azok sem érnek egy kalapot sem a qualifikáción :(

a röhej, hogy azok a beállítások amik ott nem mennek, a versenyen elég szépen muzsikálnak

2010. dec. 15. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!