Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a sims 3 kieg....

Miért nem megy a sims 3 kieg. Em ha van alap is?

Figyelt kérdés
Ha elindítom, be crackelve persze mindig kiirja h Thesims3 Launcher leallt... mit tegyek?
2010. dec. 13. 15:41
 1/4 anonim válasza:

honnan töltötted le a cracket?:S

nekem a sims 3 álomállások van letöltve de seholsem találok hozzá mükődő cracket..:S

2010. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én letöltöttem az alapot mar régebben.. meg most az álomállasokat, meg a világ körült.... és amit letöltöttem abban volt crack...
2010. dec. 14. 13:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Nah letöltöttem egy újat és mikor inditanam evel () a gombal rogton bejon egy uzenet: Hiba lépett fel az alkalmazás indítása közben. Bővebb információt a Naplóban olvashatsz. Mit csináljak??? Pls HELP!!!
2010. dec. 15. 13:09
 4/4 anonim válasza:

vedd meg eredetiben ^_^ úgy biztos jó lesz


na de hogy ne szemétkedjek, ha jól tudom az eredetinél a legkésőbb megjelent kiegészítő cd-jét kell betenni,tölts le egy újabban megjelent kiegészítőt mint aminek nem jó a crack-je, és annak a crack-jével menni fog szerintem

UI.: és lesz még egy új kiegészítőd is ^^

2010. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!