Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen WoW-hoz hasonló MMORPG-...

Milyen WoW-hoz hasonló MMORPG-t tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sok évnyi játék után abbahagytam, mert elb*szták az egészet, egy unalmas szar lett. Olyan játékot keresek, ahol van közösség, amiben tényleg van szerepjáték, és ami igényes, nem olyat mint pl. a metin2. Aion-t próbáltam, de nagyon uncsi volt, L2 meg egyszerűen nem jött be, 30-as szint alatt nem találkoztam egy emberrel se ( eredeti szerver természetesen). Nagyon sok free játékot próbáltam ki, de egy jót sem találtam. Ha ti tudtok, írjatok!
2010. dec. 19. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy olyan jót találsz mint a wow, de közel utánna nálam rangsorban a warhammer online jön.
2010. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
RuneScape:D Ott szinte folyamatosan találsz játékosokat:D És még nagyon jó is:)
2010. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Runescape az gagyiiii de nagyon =/ Metin2 is egy rakás szemét...

Kérdező, a wowohoz van kismillió hasonló mmorpg, de jobbat sztem nem sűrűn fogsz találni... Amik még elég népszerűek, a Silkroad meg az aeriagames.com-on is talál csomó mmorpg-t, amit én próbáltam, az a Last Chaos volt, de az is ilyen tipikusan ölj le 10 x-et, aztán 15 y-t stb... De nézegesd meg őket azért.

2010. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 robotboy6 válasza:
gates of andaron,runes of magic
2010. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én wowoztam de ami a kedvencem lett az az s4 league.Szerintem a kevés pálya és fegyver ellenére a legjobb mmo.de pl. ha szereted a hősöket akkor sorrendbe 3.City of heroes,2.Champions online,1.DC universe online.Ezek nagyon jók,de aszt mondják ha kijön a star wars the old republic letaszítja a trónjáról a wow-ot,csak hát sajnos január 1-én fog megjelenni,de ha engem kérdezel késni fog a megjelenés 1 vagy 2 hónappal.
2010. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ah, én csak a fantasy mmorpgket szeretem
2010. dec. 22. 16:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a warhammert próbáld meg, illetve most ingyenes a lord of the rings online
2010. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. dec. 23. 20:08
 9/11 Kósa Tibor József válasza:

Diablo 3

Gates Of Andaron

Drakensang

de a Diablo 3 a legjobb

2012. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Újvári Krisztián válasza:
Allods! mindenképp nézd meg nekem nagyon bejött wow után
2013. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!