Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek érdemes a Final...

Szerintetek érdemes a Final Fantasy 13-at megvenni PS3-ra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire szereted a stílust. Szerintem igen.
2010. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tom h ez egy animére épül de szeretem :D
2010. dec. 19. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Játszottam vele ,de egy hét után elcseréltem. Nem rossz játék, szép meg minden ,de szerintem csak a japánok tudják igazán élvezni az ilyeneket :D Jó hosszú játék , ha ezért kérdezed akkor igen, érdemes megvenni. Megéri az árát, de előtte nézz meg róla pár videót , hogy biztos élveznéd-e.
2010. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na épp ez a baj h néztem róla pár vidit csak kicsit uncsinak tűnik ezért kérdem
2010. dec. 19. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem marha jó lett, mondjuk én imádom a final fantasyket. Nem animére épül, inkább fordítva, néhány anime épít erre. Amúgy a játék olyan mintha anime-t néznél, video, harc, video, harc, vido, mászkálás, video....

De nézz inkább róla tesztet, az a tuti!

[link]

[link]

2010. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a leggyengebb final fantasy. Gyonyoru de a jatekmenet nagyon szornyu es linearis. Nem eri megvenni. Inkabb vard meg a Mass Effect 2-t mely Jan 21n fog a ps3ra megjeleni.
2010. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok , a sztori, és az átvezetők tényleg nagyon jók! Gyakorlatilag nem is játék, inkább egy interaktív film :)
2010. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem megéri én játszottam vele meg a Tactics-szal és mind a 2 megéri a pénzét
2010. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!