Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreas-ban hogy...

A GTA San Andreas-ban hogy kell megcsinálni a 'Potyautas' küldetést?

Figyelt kérdés

Ez az a küldi amikor motorral fel kell menni a repülőgépbe.

Sosem érem utol a repülőt, pedig maxon van a motor.


2010. dec. 23. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani hogy ügyesnek kell lenni:D Nekem is csak egyszer sikerült:D Gyorsan kell menni és gyorsan kell kikerülni a hordókat.
2010. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A grafikai beállításoknál a frame limitert (képkocka-szabályzó vagy akármi is legyen a magyar neve) állítsd át. Ha ki van kapcsolva, kapcsold be, illetve vice versa. Nem egy és nem kettő problémát tud okozni GTA-kban ez az opció, gyanítom, egyike ezeknek.
2010. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húzd fel a motor seggét , akkor gyorsabban megy.
2010. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyomogasd a felfelé nyilat is és akkor gyorsabb lesz a motor!
2010. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. dec. 25. 12:58
 6/6 anonim válasza:
76%
hali..én se tudtam megcsinálni ezt a küldetést,amiatt,mert nekem ritka sz@r gépem van,és sajna nagyon akadozik a játék.ezért ahoz a módszerhez folyamottam,hogy elmentem az 1ik városba(már nem emlékszem) és felvettem a minigunt,ami egy parkolóban volt.. visszamentem,és elindítottam a küldit..amikor elindul a repcsi,rögtön lekell szálni a motorról,és szétlőni a repcsit :D aztán csak belemész abba a lyukba,és már bent is vagy a repcsiben,és minden épp :D
2010. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!