Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Francia kártyánál hogyan...

Francia kártyánál hogyan elegánsabb 2 paklit használni, két különböző színű hátlappal (pl. kék/piros), vagy lehet ugyanolyan hátlapú mindkét pakli?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokkal egyszerűbb úgy visszarendezni két külön pakliba a kártyákat, ha a hátlapjuk különböző, de a kérdés nem a funkcionális praktikumra vonatkozik, hanem hogy miként ELEGÁNSABB?


Van-e ennek valami illemszabálya egyeltalán, vagy tök mindegy?



(és nem, nem ez életem legnagyobb problémája mielőtt valamelyik tahó benyögné, de itt már mindenki alszik, még nem voltam álmos, és simán csak kíváncsi vagyok)


Előre is köszönöm a választ!


2010. dec. 25. 02:19
 1/1 anonim válasza:
szerintem akkor jó ha mondjuk egy kis árnyalattal tér el és igy szét lehet választani, de nem néz ki annyira hülyén sem.Így szerintem elegáns is
2010. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!