Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ebből a mobiljáték sorozatból...

Ebből a mobiljáték sorozatból hány rész van és mi a nevük? (gameloft gyártotta) (lent a többi)

Figyelt kérdés

"Nights" sorozat hány részes

én ezekről tudok:

New York nights

Miami nights

Los Angeles nights-ennek van 2.része?

Paris nights-ennek van 2. része?

és ennyi van összesen,vagy van még?


2010. dec. 26. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Miii van Los Angeles nights, KAJAK? :OOO Imádom ezt a játéksorozatot, azonnal utánanézek! Nem tudod megadni a linket, honnan töltötted le?


Én ezekkel játszottam:

New York Nights 1

New York Nights 2

Miami Nights 1

Miami Nights 2

Paris Nights


A Parisnek tudtommal nincs folytatása. Még van valami Tokyo Nights, de én azt sajnos sehol nem találom letölteni. :/


14/L

2010. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

állítólag a tokyo city nights csak japánban jelent meg.

a las vegas nights linkjét elküldöm,csak mond meg a képernyőméreted!

2011. jan. 2. 15:18
 3/8 A kérdező kommentje:
ja,hopp,bocs,most veszem észre,hogy elírtam!nem los angeles,hanem las vegas nights!bocs!
2011. jan. 2. 15:19
 4/8 A kérdező kommentje:

de annak a linkje itt van:

link1: *****

link2: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 2. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaaaa, hogy Las Vegas... azzal (sajnos) én is játszottam. Azért sajnos, mert imádtam, és újrajátszanám, csak emlékszem az összes feladatra, és így uncsi. A Las Vegas le van töltve, köszi azért. :)


Egyébként a Tokyo-sról én is hallottam, és láttam is képekben, ilyen japán felirattal.


Itt vannak képek:

[link]


Leírás:

[link]


De letöltendő, angol formában sehol sem találom :@ :( Még keresek, szólok, ha van valami. Te is szólj!


14/L (ugyanaz mint az előző)

2011. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jó,szólok.

de nekem mostmár mindegy a felirat,csak a képernyőméret jólegyen és elmenjen a telómon,de a többire tojok.

2011. jan. 17. 17:17
 7/8 anonim válasza:
Helló! Szeretnék egy kis segítséget kérni. Nemtudok továbbjutni a mimami nights 2-ben attól a résztől hogy modelleket kell tanítani. Tudna nekem segíteni valaki?
2012. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
van egy olyan is hogy my life in new york. nagyon jó! :)
2013. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!