Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Darksiders nevű játékban az...

Lacoking kérdése:

A Darksiders nevű játékban az intro és a komolyabb videókat nem látom, egyszerűen kihagyja a gép. Próbáltam Direct X frissítést, de nem segített. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
(Eredeti játékról van szó)
2010. dec. 29. 12:20
 1/4 anonim válasza:
Ez egy jó kérdés mert nekem is ilyen problémám van. Már midnent próbáltam
2011. júl. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ne telepítsd ékezetes mappába.
2011. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hali megkérdezném hogy úgy működik e valakinek hogy nem ékezetes mappába telepíti, mert nekem is ez a probléma, nem játsza le a nagyobb videókat.
2012. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Molnár Arnold válasza:
Üdv. Ha esetleg valakinek van ilyesjellegű problémája a megoldás (elvileg) a következő: Angol nyelvű fórumon találtam egy olyat hogy a programok telepítése és törlésénél a LAV filters nevű programot kell törölni, ez szinte mindenkinek bevált, kivéve azokat akik azt írták hogy nekik nincs, és sajnos nekem se volt, így végső elkeseredésemben töltöttem le googleon keresztül (szerintem mindegy milyet) és aztán azt töröltem le, és fura mód, bevált.! Szerintem egy próbáld megér... Remélem tudtam segíteni. :)
2016. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!