Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rendelt már valaki a konzoldep...

Rendelt már valaki a konzoldepo.hu oldalról? Megbízható?

Figyelt kérdés

Azért lennék erre kíváncsi, mert kicsit nyugtalanít, hogy minden termék 1-2 ezerrel minimum olcsóbb , mint bárhol máshol.

Mindig csak utánvétellel veszek játékokat, mert nem tudok felmenni Pestre értük, ezért csak újkat biztonságos venni.

Biztos hogy az új termékek újak? Mert 1-2 ezer forint eltérés majdnem mindenhol gynús egy kicsit.

Ezért kérem a véleményeteket .

Előre is köszönöm.

Sűrgős lenne!!!!!!


2010. dec. 31. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vettem onan egy új XBOX 360 SLIMet! 1000% hogy biztos! Az új cuccok érintetlenek. Nem vernek át! Remélem segíthettem.
2011. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismertem ezt a boltot, de nem hiába. Ez neked olcsó?

Ajánlom inkább ezeket:

konzolvilag.hu

konzolokszervize.hu

És teljesen megbízható mindegyik, csak ezekben vásárolok.

2011. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most vettem egy xbox 360-at a Konzoldepo-nál, teljesen megbízhatóak, és mivel nem értek a géphez, mindent el is mondtak róla, mire kell figyeljek, mit hogyan kell beállítani. Ajánlani tudom csak őket.
2011. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem tudok jót mondani róluk. A leadott rendelésre nem reagálnak időben. 3 munkanap telt el, hogy leadtam egy rendelést (az oldalon 24h alatti kiszállítás van feltüntetve), ez idő alatt 5x hívtam őket, kicsöngött, de nem vették fel, facebookon is hagytam üzenetet és végül csak e-mailben válaszoltak. Csak azt nem értem, miért nekem kell kezemet lábamat törnöm, hogy vásároljak egy kiskertől, vagy kapjak valami életjelet tőlük... Elég megbízható üzlet van az országban, de ez nem tartozik közéjük.
2013. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!