Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A régi, sokjátékos sárga...

A régi, sokjátékos sárga kazettákon mit jelent az, hogy "1 millió játék az egyben"?

Figyelt kérdés
Mert ugye, valójában csak 6-7 játék van ezek a kazikon, de mind vagy kétszázezer alkalommal felsorolva. Ennek hol az értelme? Vagy van köztük valami különbség?
2011. jan. 1. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetseges hogy demo valtozatu nintendo kazettat vettel, regebben nekem is ilyen kazettamim voltak de ez mar oskovulet mar van playstation 2,3 XBox 360, stb.
2011. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem most vettem, ezek már vagy 10 éve megvannak, csak most ötlött fel bennem a kérdés.
2011. jan. 1. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami kis különbség volt köztük, bár ez nem mindig volt egyértelmű. Ezen én is ki voltam akadva.
2011. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanannak a játéknak különböző változatai, verziói találhatók meg rajta. Pl. a klasszikus BS-500AS alapkazettáján a Tank 90-nél kicsit másmilyenek a pályák, van Tank A, B, C stb. Vagy a Marióban megvan, hogy melyik változatban mennyi életed van, pl. az L900-as a végtelen életes. xD
2013. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!