Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudom letölteni a Sims 1...

Hol tudom letölteni a Sims 1 Unleashed c. kiegészítőjét? Ingyen, angolul.

Figyelt kérdés
A Sims 1-et már letöltöttem (lejött 10 perc alatt, működik) viszont az egyik kiegészítője, az Unleashed is kéne (ez az állatos). Azt meg magában sehol nem találom, csak úgy, ha az összes többi kiegészítővel letöltöm... még PirateBayen sincs :/ Légyszi, ha valaki tud linket megadni, ahonnan letölthetem, akkor tegye meg.KÖSZÖNÖM előre is!
2011. jan. 1. 14:24
 1/1 anonim válasza:

Hát külön én sem találtam meg viszont van egy complete collection torrent, amiből hogyha a torrent kliensedben csak a THE_SIMS_UNLEASHED_D1.iso és a THE_SIMS_UNLEASHED_D2.iso fájlt pipálod ki a letöltés kezdetekor, csak azokat fogja letölteni, és neked ugye az kell. Itt a link:

*****

Remélem segítettem.:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!