Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rakéta modell: mivel nem...

Rakéta modell: mivel nem találtam megfelelő kategóriát ide írtam. Ha építek egy rakéta modellt kis egyszerűt akkor mijen hajtó anyag kell bele? Csak hogy egy közepes toló ereje legyen h. feltudjon repülni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
én szifonpatront használtam. eléggé felviszi, de annyi a baj vele hogy csak pár másodpercig képes tolóerőt szolgáltatni.
2011. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom mi az de már nem látom boltokba hol lehet venni és mivel lyukasztottad ki?
2011. jan. 1. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
tescoba, ilyen helyeken kapsz, amugy csináltam fából meg kis szögekből indítóálványt, és amikor inditottam rányomtam a tűre, és amikor elengedtem akkor felrepül, de ezzel óvatosan mert nem jó hogyha nem felfele száll. Mert azért az tud fájni ha nekimegy valakinek:D
2011. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösszi holnap kiprobálom még kno3+cukor keveréket olvastam de nem tudom h. kell megcsinálni=(
2011. jan. 1. 18:16
 5/5 kalmj válasza:

A kálium-nitrátról itt írnak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kert__384066-a-mutragy..


Ha kérhetném, óvatosan! Nehogy beléd repüljön, vagy megégessen!

2012. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!