Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet talalni a Sims 3...

Hol lehet talalni a Sims 3 Leszall Az Ejben vampirokat?

Figyelt kérdés
Csak olyan piros szemu !embereket! talatam vampirt egyetse... esetleg ha valaki csinalna egy videot az nagy segitseg volna.
2011. jan. 2. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
El mésza városba és házról házra jársz megismered és az ismerősöknél hogyha vámpír az az sim akkor vörösen körbe lessz húzva
2011. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat ezt mar probaltam es miutan meguntam a testingcheatsenabled true -val ,,megismertem" mindenkit de csak piros szemu embereket talaltam
2011. jan. 2. 10:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy erted h korbe huzva?
2011. jan. 2. 10:23
 4/8 anonim ***** válasza:
itt a videó : [link]
2011. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kosz a videot de mindenkit ismerek a varosbol es senkinek sincs piros neve estetlg van teamviewered?
2011. jan. 2. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
melyik városba vagy attól függ mert csak egy városba vannak vámpírok ami a sims 3 leszáll az éj-hez van
2011. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A varosban valami B-betus a neve de sok ember van aki olyan mint a vampirok meg a keresztneve is Vampire piros a szemuk de nem azok...Van teamwievered-teamvieweretek?
2011. jan. 2. 17:27
 8/8 A kérdező kommentje:
FIGYELEM! Rajottem hogy van 3 vampircsalad pl: slayer de mikor kivalasztom ot h jatszak vele (slayert) akkor a neve Vampire ClanHead lesz es nem lesz vampir otlet hmiert?
2011. jan. 3. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!