Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas-ban miért...

GTA San Andreas-ban miért rossz a képminőség?

Figyelt kérdés

64 bites windows 7-em van , a gépemen egész jó , had ne kelljen leírnom milyen. (cod7 megy rajta maxon akadás nélkül) Múltkor viszont letöltöttem a san andreas-t , felraktam patcheltem meg minden , grafikán mindent feltoltam , de szerintem valami nem kóser mer így néz ki egy kép a játékból : [link]

nemtudom ezen mennyire látszik , de például a hídon és CJ trikóján is lehet látni hogy valami nem stimmel. Most ezzel mit lehetne csinálni ?


2011. jan. 4. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen a játék grafikája híd alapból olyan a trikón meg mivan??bár ott a oldalt a bokor alatt adölf átlátszó talán ennyi hiba van benne
2011. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem XP van fent de nekem is nézett már ki így a játék.(ilyen hülye zöldes mindenhol)

Én álogattam a grafin meg a felbontások és máris szebb lett!

Próbáld meg hogy mindig csak 1 kicsit állítasz rajta feljebb és ha eltűnik az a zöldes valami akkor jó!

2011. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

(Az előző vagyok)

És ez még a kisebb baj!

Mert ha neked ez ronda akkor nézd meg benne a vizet hogy néz ki!XD

2011. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
grafikán minden maxon van , és tudom ha úszok a vízbe full zöld minden . Na valami ötlet ?:D
2011. jan. 4. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha kisebbre vennéd a grafikát?Hátha úgy jó lesz.
2011. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet marhaságot mondok, mert gondolom elég evidens, de a legegyértelműbb dolgokról hajlandó az ember legkönnyebben elfeledkezni. Véletlen nem akárhányszorakárhányszor16-os felbontáson vagy? Mert ez nagyon 16-bites színminőségnek tűnik számomra.


Ha nem, akkor bocs a hülyeségért, legfeljebb azt tudom tanácsolni én is, hogy vedd lejjebb a felbontást.

2011. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
levettem kisebbre a grafikát , majd visszaraktam 1920x1080-ba és jó lett. köszi a válaszokat:D
2011. jan. 5. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!