Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SmackDown vs RAW 2011 kérdés?

SmackDown vs RAW 2011 kérdés?

Figyelt kérdés
Az volna a kérdésem, hogy mi értelme van eszközöket (pl. szék, kalapács stb.) használni, amikor ha megütöm az ellenfelet, úgyis lefújja a játékvezető a meccset?
2011. jan. 10. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos én a 2011-essel nem játszottam de szerintem az a baj, hogy abban a típusu küzdelemben nem szabad tárgyakat használni! Biztos van olyan küzdelem, hogy Hardcore, vagy valami ilyesmi, ott biztos lehet!! De az is lehet, hogy külön be kell állítani egy menüpontban...! Nem tudom...:)
2011. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ringen kivül lehet őket használni.
2011. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amikor kiválasztottad hogy ki kivel verkedjen akkor bejön egy kép amin a két harcos van és van olyan hogy "Start Game/Match" "Options" stb.. menj bele az options-ba és ott keress olyat hogy "D.Q" ott lehet beállítani hog on vagy off menj az off-ra magyarán kapcsold ki és máris használhatsz tárgyakat... :)
2011. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen a jó öreg diszkvalifikáció
2011. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!