Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvan a The Saboteur nevű...

Megvan a The Saboteur nevű játék de nincsen hangja a fegyóknak autóknak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Torrentről szedtem le egy 3 és fél GB-os volt. Nem reloaded.

Úgy volt h volt egy setup.exe nevű fájl és amellet a data1 meg ezek. A telepítő orosz volt így egy mukkot sem értettem belőle... A játék fennvan simán megy, az embereknek meg a város zajainak a hangja bennvan de a fegyóknak autóknak nincs hangja... Megnéztem mappáját a sounds mappában van olyan hogy:English(US).pck Saboteur.pck WWiseIDTable.bin meg kettő nagyon furcsa nevű txt fájl... A sounds mappa 1,02 gb-ot foglal az egész játék pedig 5,84 GB. Hogy rossz torrentet töltöttem le vagy hiányzik egy fájl(ez esetben vki el tudná küldeni.vagy linkelni?) esetleg a telepítőben állítsak valamit? Légy szíves írjátok meg! Nagyon kösz!Amúgy a játék hibátlanul fut.


2011. jan. 12. 18:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!