Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a Sims2 alapjátékot?

Figyelt kérdés
Sok helyen kerestem de mindenhol demo volt csak.
2011. jan. 17. 15:28
 1/4 anonim válasza:

*****


innen, kell hozzá egy program is aminek a neve utorrent. Először azt töltsd le (csak simán írd be a google-ba, hogy utorrent letöltése) telepítsd, majd ha megvan, akkor le tudod onnan szedni a játékot. Pl. az első az alapjáték, amik alatta vannak, abban már az összes kieg benne van. Fontos, hogy milyen neted van, ha annyira nem jó, akkor lassú folyamat lesz mire lejön, de megéri, nekem is az egyik kedvenc játékom volt!


ha valami nem menne kérdezz!

remélem segítettem



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van utorrentem:D koszi a segitseget:D ha valami nem megy kerdezek:D
2011. jan. 17. 19:03
 3/4 Bogyóka24 válasza:
És ez ingyen van?
2011. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

az első válaszolónak írnék:


letöltöttem a utorrent-et, és a linknél amit küldtél, ott elkezdtem letölteni a játékot.

most az van h a utorrent-ben ott van h sims 2 és épp tölti szerintem.. így jó lesz?

és még az a másik h töltöm már vagy 10-15 perce és még mindig csaak 14 százaléknál tart :/

2011. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!