Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmeramán van olyan, hogy...

Farmeramán van olyan, hogy "ingyen farmerarany" és kiad ilyen linkeket, hogy regisztráljak vagy ilyesmi, ez biztonságos?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok,hogy senkisem képes válaszolni,pedig sok farmeramással találkoztam már az oldalon...=/ de a többség inkább a hülye kérdésekkel foglalkozik..hát akkor ne válaszoljatok -.-
2011. jan. 24. 20:35
 2/3 AnaRenée ***** válasza:

Szia!

Fórumon olvastam, hogy egy-két embernek bejött, sikerült ingyen farmaranyat szereznie, de nekem pl. nem, pedig beszélek angolul /a legtöbb ilyen ajánlat angolul van/, egyszerűen nem kaptam meg. De hogyha regisztrálsz azokon az oldalakon, abban biztos vagyok, hogy az biztonságos, mert hivatalos partnerei a Bigpointnak =) Szóval semmit nem veszíthetsz, csak legyen ott a "free" felirat az ajánlatnál, ahová majd később regisztrálsz. (Sok olyan is van, ahol vásárolni kellene valamit, annak ne dőlj be)

De ha van időd, olvass bele a fórum e topikjába, talán ott a rutinosabbak tudnak segíteni!

Sok sikert =) szió

2011. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!! :)
2011. febr. 2. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!