Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak? Elindítom...

Mit csináljak? Elindítom DDMT2 többit lent!

Figyelt kérdés
Én segítségedet szeretném kérni.Mivel ugyebár elindítom a játékot és tölt egy félórát vagy többet nem mindig...és utána be adja idézem:A(z) metin2.exe hibát észlelt, ezért leáll.A kellemetlenségekért elnézését kérjük. És utána van hogy hibajelentés küldése meg mégse és egyikre rá lépek és utána ki lép és ugyan ezt csinálja!És nem tudok játszani csak annyit kérek legalább segítsetek mit csináljak?!már ujjra raktam a gépet 2 -szer és ugyan ez:S
2011. jan. 18. 21:41
 1/3 A kérdező kommentje:
AKI MEGOLDJA INGYEN KAP DD-RŐL TŐLEM 7 OPTOS CUCCOKAT CSAK ADJA MEG A NEVÉT.ÉS NEM KAMU.!!!!!
2011. jan. 18. 21:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

valószínűleg azzal van a gond hogy nem jól töltötted le vagy a géped nem bírja.Próbáld meg úgy hogy külön mappába teszed vagy csak az indítót töltöd le és multi kliens 1.3-mal vagy 1.4-el játszol.

Ha kell még segítság írj ide:hbo983@freemail.hu

2011. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szar az egész!De megoldottam letőltötem angolt és az índitóllyát be másoltam és így egyből beadja.Igaz csek egy ch tudok lenni de annál jobb mert fullon van ch1 rá mek ch2 mégis ch1 dob rá:D
2011. febr. 14. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!