Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wonderland Online. Hogy a...

Wonderland Online. Hogy a fenébe tudok ruhát váltani? XD Illetve honnan szerezzek?

Figyelt kérdés
Szokott valaki játszani vele? Nemrég kezdtem, és idegesít, hogy se fegyvert, se ruhát nem tudok szerezni... fizetni nem fogok, ha csak ez az egy módja vanxD
2011. jan. 19. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudsz magadnak összefabrikálni a compound dologgal de azok nem lesznek ilyen hú de erősek erre készülj fel :D nekem pl volt olyan hogy egy krumpliból meg egy levélből csinált kardot vagy ruhát hát képzelheted milyen erős lehet. XD
2011. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
XD jók vagy tok am a props keepernél tudsz ott vannak pálcák és ruhák de a szintettől függ fel birod e venni én nem igen vettem olyat hanem tartogattam a pénzt a nagyobb szintű ruhákra
2012. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!