Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan engedélyezhetem egy...

Hogyan engedélyezhetem egy weboldal megtekintését?

Figyelt kérdés

Remélem értitek a kérdést. Szóval:

Van egy oldal,amit nagyon sokszor látogattam,és szerettem (szeretem) is. Ez után a tesóm elvitte a számítógépet 1 hétre,visszahozta,minden rendben van,csak éppen az az oldal nem jön be,amiről az előbb beszéltem! :( Nem tudom mitől van.... Próbáltam már szinte mindent. Kivételes oldalak közé tettem,engedélyezni próbáltam a megtekintését,de mindig csak azt írja ki amikor rámegyek hogy:

A kiszolgáló nem található! :( Meg hogy nézzem meg elírtam-e,de NEM! Meg hogy a tűzfal engedi-e. Na igen,itt is próbálkoztam,de lehet hogy ne figyeltem oda eléggé.


Szóval tudnátok segíteni? =(

Jah,és a barátaimnak kiadja a gépük az oldalt,szóval csak az én gépemmel van valami....


Oldal neve: pandanda.com


Előre is köszi! :)


2011. jan. 21. 13:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint hogy amikor rákattintottam,azt is kiírta,hogy ellenőrizzem hogy a tűzfal engedi-e a megtekintését. Próbálkoztam,de lehet hogy nem eléggé...
2011. jan. 21. 13:32
 2/4 anonim válasza:

Nalam is bejon az oldal..

Probaltad mar masik bongeszovel? En Operaval nyomatom:)

2011. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még nem! = D Majd megpróbálom,de bnőmnek Firefox-xal is kijön,szal érted! =P

Laptopon is Opera van! :] Csak az a gáz az tesómé,és rajta lóg. xd [hát miért mit tenne vele? xd ]

2011. jan. 21. 20:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem..így is semmi...xd Most meg a távoli kiszolgáló nem található! :d
2011. jan. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!