Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims2-ben hogyan lehet...

A Sims2-ben hogyan lehet kiköltözni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi ,hogy ha mondjuk beköltöztem valahova,és szeretnék átköltözni egy drágább házba amire van pénzem,hogyan tudok?Mert a szomszédoknál már nincs a családok közt az amelyiknek már van háza.Remélem érthetően írtam.Köszi előre is
2009. febr. 3. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha jól értelmezem a kérdésedet...


nos, megprbálom elmagyarázni - amikor látod a házakat, akkor katt arra ahol bírsz pl új családot csizni, majd van egy nyíl egy házból (család kiköltöztetése )és arra majd rákattintasz arra a házra amelyikből ki szeretnéd költöztetni a családot :D


remélem érthetően írtam le...

2009. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi sikerült!Kiszúrta a szemem eddig az az ikon!:DHálás vagyok,kipateroltam őket:)
2009. febr. 3. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
hát belépsz a játékba,majd megfogod és rákattolsz arra a helyre ahol a családok csinálnád,de nem arra! Majd megfogod és keresel ott gombokat,ott lesz hogy Család kiköltöztetése,oda kerül a család tárolóba,viszont sajnos csak abban a szomszédságban tudod elhelyezni a családod,másikba nem viheted...
2009. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!