Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A tekken-ben mi története a...

A tekken-ben mi története a Jin-Yakuza (Whoarang) -Heihachi szálnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 11:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Hwoaang azért zárójeles mert csak 1-szer 2-szer jelenik meg ebben a szálban azt hiszem...
2011. jan. 22. 11:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Heihachi Kazuya apja, Jin pedig Kazuya fia.

Heihachi nem szerette Kazuya-t, mert az inkább a nagyapját (Jinpachi) bálványozta és amúgy is gyengének találta a vérvonal folytatásához. Egymás ellen fordultak, végül Heihachi ki is akarta nyírni a fiát, de nem jött össze. Azóta Kazuya mániákusan gyűlöli az apját.

Jin megveti Kazuyát mert az (finoman fogalmazva) nem volt túl kedves az anyjához (Jun Kazama) ezért se az ő vezetéknevét használja, hanem a Kazamát. Hwoarang nem tudom hol jön a képbe...ő és Jin régi riválisok, de nem halálos ellenségek.

2011. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kiegészíteném: Hwarang utcai harcokból szerzett pénzt, ez volt a fő szórakozása, nem talált legyőzőre. Egyszer viszon t Mishima területére tévedt a bandájával, és akkor került szembe Jin-nel. A meccs döntetlenre végződött, és Hwarang megfogadta, hogy legyőzi Jint, mint esküdt ellenségét. Jint nem érdekelte a dolog, mert a családi problémákkal küzdött, meg aztán valamiért kedveli Hwarangot.
2011. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jin kedveli Hwoarangot? Ez hülyeség ! Tekken5 ben Hwoarang filmjében kis híján kinyírta !!!
2011. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Likes: His friend/rival ha rákattintasz a linkre, akkor Hwoarang adatlapját kapja.

A tekken 5 végén pedig nem Jin, hanem Devil Jin öli meg majdnem Hwoarangot. Ugyebár a kettő nem ugyanaz, Devil Jin nem más mint Jin gonosz énje (már ha jól tudom).


http://www.youtube.com/watch?v=vM338ADAqjA

ha nem értenél angolul:


A helyszín a parkoló. Hwoarang végre találkozik Jinnel.

-- Végre itt vagy. - kezdi Hwoarang angolul, mire Jin japán akcentussal angolul felelget.

- Nos, mit akarsz?

- Soha nem állhattam ki ellened a tornán. Meg akarok veled küzdeni, itt és most.

- Ez nem ok a harcra.

- Neked nincs? Mert nekem van!

Ezzel megkezdődik a harc, de még mindig nem dőlhet el köztük a küzdelem. Koreai katonák rontanak rájuk (angolul beszélve).

- Őrmester! - szól a vezető Hwoarang-hoz - Szökés vétsége miatt büntetendő a hadi bíróságon! Adja fel magát, katona!

Hwoarang-ot a katonák körbe fogják, de Jin nem hagyja annyiban a dolgot.

- Hé... - s leüt pár katonát. Erre Hwoarang füttyent egyet, majd elintézi a maradékot. A fő katona azonban elkiáltja magát:

- Tűz! - s két fiatalra golyózápor hull.

Jin és Hwoarang erre az autók mögé futnak, majd lerendeznek egy gyors "beszélgetést".

-- Kazama! Emlékezz, legközelebb szétrúgom a segged! - Jin eleinte nem igazán figyel Hwoarangra (próbálkozhat bármivel) - Hé, figyelsz?! Adok egy esélyt, hogy kiegyenlítsd a számlád a következő tornán. Jobb, ha ott leszel. - Jin erre elmosolyodik.

- Tüzet szüntess! - hangzik újból a katona szava, amikor már porrá lőtték a kocsikat. Hwoarangék azonban már nincsenek sehol.


Sem a szövegből, sem a videóból nem úgy látszik, mintha Jin utálná Hwoarangot, sőt...

2011. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom h Devil Jin volt csak azt nem értem h mért támatta meg nem volt tudatánál vagy mi? :D
2011. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért azt elcseszték a játékba h tekken4 ben angolul beszélnek (jIN HWOARANG) a tekken5 ben meg a 6 ban meg márt nem
2011. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!