Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyszerű Call of Duty 2...

Nagyszerű Call of Duty 2 szervert keresek (? )

Figyelt kérdés

Méghozzá ilyen realistic modosat / german front modosat. Lényegében mindegy, csak realistic legyen. Nyilván CTF-ben vagy headquarteresbe kéne. Annak idején volt egy ilyen magyar szerver, 21stAG néven futott (21st Army Group), de 2008ban megszünt a sok retkes g**ifos cheater miatt :-@ Azóta is átkozom őket. 30 férőhelyes volt, állandóan tele volt, alig lehetett bejutni.

A szerver vége előtti búcsú videó:

http://www.youtube.com/watch?v=X6r3-jp3fhk

Ilyen kasztrendszer volt (lehettél kém, orvos, gyalogság, támogató tüzérség, támadó), és minden kaszthoz megvolt adva melyik fegyvert választhatod. Fegyver skinek és hangok... K***a nagy volt. Szóval valami hasonló jó lenne :-/ Nem tudtok? Külföldi is jó lenne...


2011. jan. 22. 21:40
 1/3 anonim válasza:
van ilyen Kaszt rendszeres szerver de az zombi mód és nagyon jó ahogy írtad olyan csak zombiba!Csak 1 hét múlva megujjitják de utána újra fog futni itt az ip ha kell:91.82.84.185:28961 ha feljösz majd segitek mindenben az én nevem generalrex jelenleg 50-es szinten vagyok:P max szint 103 de mondom nagyon teccik a mód
2011. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okétzsoké, majd felnézek.
2011. febr. 1. 00:36
 3/3 A kérdező kommentje:

hát nem tudom. letöltötte a cuccokat, be adta a betöltőképernyőt - így volt vagy 10 másodpercig, azután elsötétült a kép és aztán se kép se hang :-S nem tudom mivan vele...



amúgh yén meg a 7th Division zombie szerveren játszok vagy 2-3 éve (holland szerver)

2011. febr. 1. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!