Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek a nagyobb csoportban...

Andoryy kérdése:

Melyek a nagyobb csoportban (pl nagyobb baráti körben, táborféleségben. ) játszható kedvenc játékaitok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a csoport és milyen típusú játék kellene... gondolom, ha a tábor szóba került, akkor olyasmi lenne a legjobb, amit lehet kellékek nélkül játszani... activity (saját feladványokkal), gyilkosos/vérfarkasos játék (ha nem ismered, biztos van leírás róla a neten vhol), számháború :D, néha a bújócskázás is nagyon kemény tud lenni :D (persze attól is függ, mekkora a hely)... esetleg tabu...
2011. jan. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én maffiázásra szavaznék egyből.
2011. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi javaslatokat. Ismerem őket. Igazából ha tudtok esetleg még vmi olyat ami minimális kelléket igényel és megosztanátok velem azt is megköszönném. (Kicsit önző vagyok, mert sokaknál a maffiás nagy kedvenc, de én 10 éve táborokban, összejövetelekkor amikor előkerül vmiféle játék akkor ezt játszom és már elegem van belőle... Ettől függetlenül biztos, hogy lesz az is...)
2011. jan. 26. 21:10
 4/6 A kérdező kommentje:
előkerült
2011. jan. 26. 21:11
 5/6 anonim válasza:
Hát igen, mi is sokat gondolkodunk mit lehet játszani, aztán mindig a maffiázás lesz belőle...
2011. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi is gyakran játszunk gyilkososat, de legtöbbször stopposat játszunk. Vagy olyat, hogy tulajdonságokat írunk fel cetlikre, húzunk, és kitalálunk egy helyzetet és mindenkinek azt kell eljátszania. Ezt lehet közös ismerősökkel, vagy a játékban résztvevő emberekkel is játszani. Nagyon vicces helyzetek tudnak belőle kialakulni:)
2016. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!