Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titan Quest:Immortal trone...

Titan Quest:Immortal trone Teknőc tekercs, mire jó?

Figyelt kérdés

Mire ezek a tekercsek.???

Egy kisebb tekercs a közepén egy teknös formával,már van belöle 5dd de nem tudom mire jo!


2009. febr. 5. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
teknöc öt akartam irni :D:DD
2009. febr. 5. 18:02
 2/4 anonim ***** válasza:
A páromnak is van én nem kaptam.KI adja?Melyik pályán? Párom szerint az csak ajándék. Az elején is kaptunk egy nyakláncot, az is aji volt, eldobtam, mivel eladni nem lehet.5db?!hanyas szintű vagy?
2009. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha arrol a kis korol beszelsz, azokat ossze lehet rakni eggye, utana jobb gombal bele tudod rakni valamilyen felszerelesbe!!!

de, ha arra a teknocosre gondolsz, ami egy kockat foglal el, es csak ugy kapod, az arra jo, hogy amikor hadest kinyirtad, akkor visszamesz a negyedik fejezethez a HADESZ FEJEZETHEZ, es ott az elso helyen ahol van teleport abbol a varosbol elindulva, az erdo elott talalsz egy zart kaput, amin eddig nem birtal bemenni, mostmar bebirsz, ha az a teknos nalad van, amugy azon a kapun azt irja, hogy Hidden Passage!!!!!

2010. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak igaza van
2010. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!