Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok kis gépigényű, de...

Ajánlanátok kis gépigényű, de jó játékokat?

Figyelt kérdés
A videókártyám GeForce fx 5500-as és Shader model 3.0-ám van, a ram vagy 256 MB vagy 512 MB. Amit ismerek és fut:Half life 2, GTA, Max Payne2, Portal, Postal 2, Prey, True crime NYC, NFS a Carbonig maxon megy, Far cry, Cod 1-2, The godfather, Mafia, Serious Sam sorozat kivéve a HD, Hellgate: London minimumon szaggatott, Sims 3 minimumon szaggatott, Spore...Hírtelen ennyi jutott az eszembe.XD
2011. jan. 29. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

PopCap játékok? Van sok és lekötik az embert egy időre. :D Plants vs zombies! (Y)

Minecrafthoz akkor kevés lesz a féped, pedig jóóó...

Sims2? Kisebb volt a gépigénye...

Az idióta szomszédos játék? Hát meg úgy az összes régi. :D

2011. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
angry birds
2011. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pont ettől féltem. A netes és a felülnézetes játékok nem jönnek be nekem; a Sims 3 elött a 2-t nyomtam, azelött meg az 1-et; a Minecraft játékról sok videót láttam, de még mindig nem értem a lényegét(a garfikája is valami borzadály); és gondolom "az idióta szomszédos játék" az a Pokoli szomszédok akar lenni, de az első részét kijátszottam és a másodikról már hallani sem akarok.

De azért kösz!

2011. jan. 29. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Hát ha ilyen igényeid vannak, nem tudok jobbat mondani... spórolj és vegyél egy jó gépet. :D

Sajnos hasonló kategóriákat kimerítetted azzal, amiket írtál, a többi nem futna.

2011. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocs, de leghamarabb amiből spórolni tudok az egyetemi ösztöndíj, de még átsulis vagyok úgyhogy sokáig kéne várnom arra a tuningra. A szüleim meg sóherek úgyhogy megszívtam.
2011. jan. 29. 20:10
 6/9 anonim válasza:
tegyél a gépedbe 1gb memóriát. az nem olyan drága és sokat dob a teljesitményen. 1gb memóriával már kijátszhatod a Prince of Persia első 3részét(sands of time, warrior within, the two thrones). Sztem az durván jo játék ahhoz képest, hogy milyen a gépigénye. pl a WW-t én kb 10x vittem végig:D és az én szüleim is sóherek. de hidd el gimibe már kapsz majd annyi kajapénzt, amiből lehet félretenni ;) csak okosan kell kérni:D
2011. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan kérjem meg? A közös gépen gépezek ami már lassan végleg kinyiffan, laptopot tudtommal nem lehet tuningolni és, ha meg is kérném akkor is azt mondja, h a gépbe több pénzt fektetett, mint amennyibe kerűlt az öreg kocsija.(A géphez tartozik: Nyomtató/szkenner=fénymásoló, szinte sose nyomtatok; internet, létfontosságú; webcam, sosem használom)
2011. jan. 30. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Diablo 2!! Amikor szar gépem volt folytonezt nyomtam,meg ilyen régebi stratégiai játékokat, azoknak nem nagy a gépigényük...
2012. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GameMast3 válasza:
Blazing Angels II Secret Missions of WWII (ha szereted a repülős játékokat)
2013. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!