Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Operation Flashpoint Cold War...

Operation Flashpoint Cold War Crisis. Miért nincs Addon mappám?

Figyelt kérdés
A játék a netről van és nekem csak 1 mod kéne hozzá a zombi mod (fml horror pack) csakhogy hiába van modom ha nincs hova tenni.Miért nincs Addons mappám és akkor most hova tegyem ezt a modot? Én csak a nosztalgia kedvéért akarok kicsit játszani vele de seholsem találok erre választ.Nagyon megköszönném ha valaki segítene.
2011. jan. 30. 00:19
 1/3 Csuhaj Mózes válasza:

Hát annyit csinálsz hogy bemész a Operation Flashpoint Cold War Crisis mappába és ott vannak a fájlok pl: cache vagy ilyesmi


Na ott jobb egér gomb Új Új mappa létrehozása , átnevezed Addons-ra és tedd oda kész ennyi.

2011. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem egészen

Az Operation Flashpoint alap mappáiba nem rakunk mod-okat. Hogy miért? Mert teljes káosz lesz a program

Ezért a következőt kell tenni:

A Mod-ot, legyen az pl x_vte_mod (vietnam) vagy egyéb, letöltöd anetről. Valószín rar-ban kapod.Azt kicsomagold majd a kicsomagolt mod könyvtárát, tehát az eredeti könyvtárárt pl x_vte mappát, bemásolod a C:\Program Files\Codemasters\Operation Flashpoint mappába.

Feltételezve, hogy a c meghajtón van a játékod.

Ezután, az asztalon lévő parancsikonról csinálsz egy másolatot. Ha jol tudom a zombi mod 1.96-os verzión fut, tehát Neked a restistance is kell. Illetve, a resistance parancsikonjáról kell a másolat. Azek után a parancsikon tulajdonságait megváltoztatod a Cél-nál ezt írod be:

"C:\Program Files\Codemasters\Operation Flashpoint\FLASHPOINTRESISTANCE.EXE" -noplash -nomap -mod=uns


Az uns-t módosítanod kell, a célmapppa nevére pl x_vte-re, vagy amire nevezed a zombi módot.

Ezek után a parancsikont átnevezheted pl zombi-ra, vagy akármire,, hogy ne keverdjen a Resistance-vel.

Eztán ha a parancsikonra kattolsz, indulhat agame.

ja, még annyi, hogy minden mod-ot, más felhasználóval kellll futtani. A játékon belül persze, ha elindulsz létrehozod a saját karaktered, és strat:)

Azt hiszem mindent leírtam..

2012. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem inkább vedd meg vagy töltsd le a GOTY-t
2012. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!