Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám újra lejátszani...

Hogyan tudnám újra lejátszani az xbox 360 által körbekarcolt lemezen lévő játékot?

Figyelt kérdés

A nem flashelt Xbox 360-am körbekarcolta az egyik eredeti lemezemet és most nem hajlandó beolvasni. Ha letölteném az adott játék tört verzióját majd felmásolnám az gép winchesterére és onnan indítanám el az eredeti lemezzel akkor működne? Úgy tudom, hogy ha az eredeti verziót másolnám fel akkor ez a módszer működne.


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. jan. 31. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedre sajnos nem tudom a választ ezért bocsi,hogy(nem b.sztatásból,de) visszakérdezek,mert az okos ember a más kárából tanul,szóval hogyan karmolta össze a gép a lemezt(csak hogy el tudjam kerülni ha egy mód van rá)?
2011. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elgondolásod szerintem jó, csak azt nem értem, hogyha nincs flashelve a géped, hogy akarod felmásolni a letöltött játékot rá?

Egyéb megoldásként tudnám javasolni esetleg ezt: [link]

2011. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Az összekarcolás úgy történt hogy a konzol egy picit megmozdult (a drága jó kutyám meglökte az asztalt). A meghajtóban pedig nincs semmi ami lefogná a lemezt, ami kimozdult és egy tökéletes körkarc lett rajt.

2011. febr. 1. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!