Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan tankos játék aminek...

S.T.A.L.K.E.R. kérdése:

Van olyan tankos játék aminek jó a grafikálya és az Abrams M1A1-es tankal lehet benne menni és van belső és külső nézet de nekem inkább a külső nézet a fontosabb ja és a grafika olyan minimum panzer elit action-os legyen ha lehet?

Figyelt kérdés
Vagy nekem mindeggy de ne legyen gagyi grafikájú.Ha meg nincs ilyen játék akkor olyat ami ugyan olyan tankos csak nem abrams tankok vannak benne hanem 2.világháborús tankok és ne stratégiai legyen hanem olyasmi mint a panzer elite action.A World of Tanks ha valaki ismeri tudna nekem valamilyen MEGHÍVÓT küldeni mert csak ezt a tankos játékot ismerem ami tökéletes lenne nekem de nem tudok nélküle játszani?
2011. febr. 2. 21:18
 1/3 anonim válasza:
Van.
2012. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Panzer Elite Action

2012. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
War thunder sokal reálisabb mint a wot minden tekintetben plusz egyben repülő szimulátor (ami szintén baromijó) de az embereket pont ez ijeszti meg pedig a word of-osoknak is otvan 2 másik játék
2016. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!