Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én a call of duty modern...

Én a call of duty modern warfare 1 el játszok és gyanakszom hogy az egyik haverom cheatel, nem tudok olyan programot mondani amivel ezt kibírom deríteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Micsoda gondok!
2011. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a színvonalas válaszodat, légyszíves ha legközelebb ennyire segítőkész lennél akkor inkább segítsél a mávnak, olajozd be a síneket a véreddel.
2011. febr. 5. 12:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Kuss kocka.
2011. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aki már játékkal játszik az kocka... igazad van... szerintem szólj anyucinak hogy pisis a pelus és cserélje ki... örülök a veled töltött csevegésnek rájöttem hogy ilyen intelligens emberek is léteznek még... gratulálok a szüleidnek hogy egy ekkora gyökeret létre tudtak hozni...
2011. febr. 6. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg te vagy a szánalmas, hogy ilyen f@szságokon akadsz fenn mint a cheatelés.

Alapból az egész call of duty egy nagy baromság.

2011. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen el tudom képzelni hogy te mit csinálhatsz ha otthon vagy.. egész nap ezt az oldalt nézed és ami neked nem tetszik egyből szóváteszed bár szerintem egy kis foci vagy deszkázás izgalmasabb de hát ha valaki itt itt éli ki a vágyait akkor csak gratulálni tudok.
2011. febr. 7. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert mi vagy te? Látnok, médium, hogy tudod mit csinálok?
2011. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok az csak az ilyen emberek mint te azok akik miatt vannak előítéletei nagyon sok embernek. de már kezdesz kiborítani ahogy észre veszem hogy elolvasod letörlöm a kérdésemet mert nem szeretném hogy ezzel a primitív hozzá állással amit te csinálsz az oldalt minősítsék. Remélem soha többé nem találjuk meg egymást és legalább ennyivel kevesebb bajom lesz.
2011. febr. 9. 21:34
 9/9 HWarrior válasza:

Ha meg akarod lesni, hogy csal e akkor szerveren kimész SPECBE és figyeled :D És ha hamarabb célozza a falat, vagy hamarabb elkezd lőni minthogy kiér az ember akkor whs :D

Külön progit nem tudok mondani a PunkBusteren keresztül:D

2011. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!