Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt írta ki a gépem (? )...

Ezt írta ki a gépem (? ) DirectX 9. 0c kompatibilis videokártya felismerése sikertelen. Kérlek.

Figyelt kérdés

..., ellenőrizd, hogy a videokártyád DirectX 9. 0c kompatibilis-e, illetve hogy a gyártó által kibocsátott legújabb driverek vannak-e feltelepítve a gépre. Az alkalmazás leáll.


Ezt írta ki a gépem,mikor elakartam indítani a játékot..

Akkor most lekel töltenem a DirectX 9.0c programot??

Vagy akkor mit kell csinálnom,hogy tudjak játszani a játékkal??

Uh,nem értek ehez nekem már ez a szöveg is magas.

Honnan tudom,hogy a gyártó által kibocsátott driverek vannak a gépemen??


WINDOWS XP-m van ha ez számítana bármit is..

SÜRGŐS LENNE!!


2011. febr. 6. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen mély szakmai jártasság mellett én javaslom egy konzol megvételét. Azt csak bekapcsolod és megy.


Egyébként jó lenne tudni legalább azt, hogy milyen videókártyád van, és melyik játék nem megy. Akkor legalább arról lenne fogalmunk, hogy hardveres, vagy szoftveres a problémád.

2011. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű azt kell csinálni amit ír: DirectX 9.0c-t és legújabb drivert telepíteni, bár tényleg nem ártanának azok az adatok, amiket az első írt, mert így látatlanban alapból nehéz kitalálni mi lehet a baja, hát még úgy hogy szinte semmi infó nincs róla :)
2011. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valoszinűleg ha tudnám akkor leírnám :)

Amúgy Sims 2-t töltöttem le (ncore) kicsomagoltam meg minden,telepítve is van,elis indul(na),de ezt írja ki..

Azt,hogy milyen a videokártyám meg ilyenek nem tudom,max apa tudja,de ő meg focizni van :S

köszi a választ.

2011. febr. 6. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!