Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud mondani nekem egy...

Valaki tud mondani nekem egy szuper Multiplayer FPS/TPS játékot?

Figyelt kérdés

Olyan MP FPS/TPS játékot keresek,amiben lehet fejlődni és a felszerelést is lehet fejleszteni.Mint például CombatArms vagy CrimeCraft.


És a játék válogassa meg a játékosokat,szóval olyan ne forduljon elő hogy egy abszolút kezdő lvl1-es szembe kerüljön egy vérprofi lvl100-as játékossal.


És az is jó lenne ha mondjuk lennének co-op küldetések is benne,nem csak deathmach,capture the flag és hasonlók..


Tud valaki ilyen MP FPS/TPS játékot mondani?


2011. febr. 7. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Bc2
2011. febr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de nem egészen olyasmire gondoltam mint a Bc2.

Biztos annak is nagyon jó a multi része,de jelenleg olyan FPS/TPS játékot keresek amit csak Multi-ban lehet tolni mint amiket fentebb is írtam:


"CombatArms"

"CrimeCraft"


Lényegében MMO játékot keresek ahol létre kell hozni egy accountot és egy szerver tárolja a karakterem adatait hogy éppen hogy áll.Csak nem MMORPG hanem MMOFPS/TPS.


Rengeteg,több tucat ilyen játék van a neten,csak nem tudom melyiket érdemes kipróbálni illetve melyik kínál olyan lehetőségeket amit írtam:


-fejleszthető karakter

-fejleszthető felszerelés,fegyverek

-co-op küldetések


A legtöbben ilyen gammában max ki lehet választani egy karaktert,felszerelést aztán lehet nyomni a deathmach és teammach-eket.Semmi extra.


Ezért lényegében arra vagyok kíváncsi hogy ki melyik MMOFPS/TPS játékot ajánlja

2011. febr. 7. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
a world of warcraftot csak ajánlani tudom
2011. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy a team fortress 2
2011. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Operation 7

Ava(avalanche)

Parabellum

War Rock (v. warrock)

Soldier Front

Battlefield Heroes

Fear Combat (itt nem tom h van-e fejlődés)

Cross Fire

2011. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Call Of Duty 4-5-6-7
2011. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!