Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Beyond Good and Evil-ben a...

Beyond Good and Evil-ben a Vágóhíd résznél miért nem megy tovább? Egy hibát vettem észre. Ha tényleg erről van szó, akk hogyan lehetne tovább jutni?

Figyelt kérdés
Beyond Good and Evil-ben a Vágóhíd résznél, ahol a hidroplánnal megérkezünk egy rácshoz, át kell menni a másik oldalra, 2 lézer körbe-körbe jár, tovább mentem, aztán lefényképezem később azt a zöld állatot, ami csak akk látszik, ha megnyomjuk a gombot...aztán a lila kocka kártyávála aktiválok valamit, 3 kis robot rámtámad és ha megölöm őket, elvilet le kellene esnie egy kulcskártyának (zöld háromszög)...de mutatja, h ott a kártya, és nem történik semmi.Hogyan lehet azt megszerezni?
2011. febr. 10. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már háromszor végig vittem azt a játékot, de nem jut eszembe ilyen. Valami rémlik de nem emlékszem ilyenre. Szerintem nézd meg YouTube-on valaki walkthrough videóját
2011. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=nyc5M0t9SWM

ez annak a pályának az eleje ahol tartasz, innentől lehet megtalálod a többi videóban ahol elakadtál

2011. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom, aktuális-e még, de ha igen, akkor talán tudok segíteni.

Ezt a hibát én is tapasztaltam.

Egy újratelepítés megoldaná, amennyiben letöltötted a játékot, akkor töröld le, és töltsd le máshonnan.

MIkor újratelepítetted, mindenképpen kezdj új mentést!

2012. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, de már megoldottam...a magyarítással volt a gond...én úgy oldottam meg, h uninstaláltam a magyarítást, betöltöttem, tovább mentem...mentettem...és visszatettem a magyarítást :) szóval nem kellett újrakezdeni az egészet...de azért köszi :)
2012. jan. 20. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!