Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok regisztrálni...

Miért nem tudok regisztrálni a Dungeons & Dragons oldalán?

Figyelt kérdés

Erről az oldalról van szó:


www.ddo.com


Akár hányszor próbálok regisztrálni,akármilyen adatokkal,ezt a hiba üzenetet kapom:


Your submission contained an error. Please try again. Code: #FTxLZN5ONZU


A hiba kód folyamatosan változik ahányszor próbálom,ezért a kód alapján nem találok infót hogy pontosan mi a baj.


A hiba üzenetre rá kerestem és nem vagyok egyedül ezzel a problémával,ám sokaknak sikerült regisztrálni végül.


Volt akinek Mozilla-ban nem sikerült,de Chrome-ban igen.

Volt akinek Chrome-ban nem sikerült,de Mozillában igen.

Én ki próbáltam minden böngészőben amit ismerek:


-Mozilla Firefox

-Google Chrome

-Internet Explorer

-Opera

-Safari

-Konqueror


De egyikkel sem megy,mindég ezt a hiba üzenetet kapom.

Volt akinek más e-mail fiókkal sikerült.

Vagy 20 e-mail fiókkal próbáltam (freemail,googlemail,citromail,hotmail,yahoo..stb)

De egyszerűen nem megy egyikkel sem.


Volt akinek más felhasználó névvel,jelszóval sikerült.

Vagy 100 különböző módon,különböző adatokkal,e-mail fiókkal,böngészővel próbáltam..De nem.Sehogy nem sikerül.


Mi lehet a baj?


2011. febr. 13. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán nem tudsz regisztrálni!Vagy a jelszavad...
2011. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt hogy érted hogy simán nem tudok regisztrálni?


Fel megyek az oldalra majd rá kattintok a "Play Free Now"-ra.Elméletileg itt létre lehet hozni egy ingyenes accountot.Kéri a használni kívánt felhasználó nevet,jelszót,e-mail fiókot,születési dátumot,nevet.El kell fogadni a feltételeket és kész...Ha ilyen "simán" nem lehet regisztrálni akkor hogy kell?


A jelszóval kapcsolatban pedig komolyan nem tudom már mit írjak be.Próbáltam 4-12 karaktert használni.Nagy és kis betűkkel,számokkal.Mégis hogyan,mit próbáljak még?

Már a lottót is megnyertem volna ahány variációt próbáltam itt:(


Komolyan mondom ennyiszer még egyetlen MMO-ra sem próbáltam regelni mint erre a *osra.Mondjuk ennyit nem szívtam még egyetlen MMO regisztrációjánál sem....


Az a legnagyobb probléma hogy nem írja ki mi a konkrét hiba.

Csak annyit ír hogy "hibát tartalmaz" és egy használhatatlan hibakódot mellékel,ami alapján az ég világon semmi infót nem lehet találni a hibáról.

2011. febr. 16. 17:45
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült regisztrálnom egy Arora nevű kis egyszerű böngészőn keresztül:


[link]

2011. febr. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!