Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo dsi xl-hez játék...

Nintendo dsi xl-hez játék letöltése (? )

Figyelt kérdés

Tudtok nekem olyan oldalt mondani ahol nintendo dsi xl-hez lehet játékot letölteni?Mármint ilyen Nintendogs meg Spongebobos meg Sims 3-as meg ilyenek...:)köszi előre is.

Meg lenne egy kérdésem hogy megjelent ugye a nintendo 3Ds és adtak ki hozzá egy nintendogs plusz cats-es játékot szóval azt nintendo dsi xl-lel is lehet játszani vagy csak a 3Ds-sel???:)


2011. febr. 14. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A Nintendo 3DS még csak Japánba adták ki, Európába márciusba jön:D A 3DS-re kiadott játékokat nem lehet DSi XL-el játszani, mert a 3DS-be van egyfajta 3D grafikus hatás, amit a DSi XL még be se tud fogadni a rendszerébe.Szóval csak is a 3DS-sel lehet játszani 3DS játékot.Játékba ne haragudj, de nem szeretek segíteni, mert én is Nintendo DSi XL tulaj vagyok, és játékaimat vásárlás útján szereztem be, nem letöltéssel.
2011. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés megértelek de nekem már van hozzá 10 játékom és mind 8ezren felül volt szóval azért...meg azért is mert nem nagyon lesz rá most pénzünk mert felújítjuk a házat kívülről belülről hozzáteszem igen csak sok pénz lesz az is meg még nyaralni is szeretnénk menni külföldre szóval csak azért szerettem volna mert anyuéknak megszerettem volna spórolni egy kis pénzt mert már mindegyiket végigjátszottam...de azért köszi a választ...
2011. febr. 15. 14:59
 3/3 A kérdező kommentje:
amm tudom de az 576-ban már előrelehet rendelni...:D
2011. febr. 15. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!