Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SA-ban A második városban...

GTA SA-ban A második városban hol találok olyan helikoptert amihez nem kell pilóta jogsi?

Figyelt kérdés

már többszörre viszem végig a küldetéseket, és van egy pöpec gépágyú a második városból kifelé vezető vasúti híd tetején. és lusta vagyok már annyit kocsikázni a két város között. nincs e valami térkép hogy hol vannak jó helikopterek a pályán ? ... a harmadik város még nem elérhető mert pl fegyvertérképeket meg ilyesmit találtam a neten [link] ... de kódokat használni nem szándékozok.


Hidroplán helikoptert lehet vezetni pilóta engedély nélkül is , a reptéren ami van két helikopter azt csak engedéllyel lehet. meg van még a második város közepén egy helikopter leszálló pálya ahol néha van helikopter, csak azt kifogni hogy ott legyen az nehéz. szóval ilyen repcsis térkép kellene a játékhoz.


2011. febr. 15. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
állj meg 1 helyben ésírd be h ohdude(ez 1 cheatkód)
2011. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó, hogy figyelmesen elolvastad a kérdést, azt írta hogy NEM KÉR cheat-eket.Santa Florában a kórház tetején, van egy Maverick csak oda fel is kéne jutni...De ebben nem vagyok biztos, lehet hogy a repülős iskoláig nem fog megjelenni.
2011. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a San Fierro reptéren is van egy Maverick.
2011. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!