Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 2-nél "Unspecified...

The Sims 2-nél "Unspecified error"-t ír ki. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Először feltelepítettem becrackeltem, nem működött, utána újra felraktam és egyszer elindította crack nélkül. De csak egyszer. Azóta ugyanezt írja ki. Becrackeltem megint, de nem jó így se. Mi lehet a baj??
2011. febr. 15. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó helyre crackelted,a sims 2 mappán belül a TSBin mappába kell tenni.
2011. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, oda crackeltem, a barátomnál jó volt, nálam nem, pedig mindent ugyanúgy csináltunk.
2011. febr. 16. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem'tom.(ismeretlen problémát jelent egyébként)

Rendszerkövetelményeid megvannak?A telepítés után marad 5 Gb szabad hely?mert csak akkor tud futni,ha nincs leterhelve a gép.

2011. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze, minden megvan, amúgy sikerült elindítani nagynehezen, de nem lehetett építkezni sose :/
2011. márc. 21. 14:26
 5/6 anonim válasza:
és végül hogy sikerült elindítani?én is jó helyre crackeltem, már letöltöttem két változatot is és nem megy...ugyanezt írja ki.van még hely a gépen bőven...
2012. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 daniel128 ***** válasza:
nálam is ezt írja ki mi úgy csináljuk( mert van egy tesóm) hogy belépünk rendszergazdaként lehet hogy nektek is így fog menni
2012. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!