Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha telepítés után elindítom a...

Ha telepítés után elindítom a GTA4-et milyen SERIAL kódot kér? És CRACK-elni kell?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 13:03
 1/6 anonim válasza:
19%
Serial kód az a számsor ami az EREDETI játékhoz jár. Mivel crack-et emlegettél nemhiszem hogy itt erről lenne szó. Ahonnan letöltötted biztosan másnak is akadt ilyen problémája ott kérdezz utánna. Amúgy ha telik olyan gépre amin elfut a játék akkor nemhiszem, hogy pont erre ne lenne pénzed. Nem szemrehányás csak az élvezhetőség kedvéért írtam.
2009. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha letöltöd a GTA4-et nagyon kicsi az esélye hogy elindul akkor is ha megkrekkeled. Érdemesebb megvenni.
2009. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mostmár elindult csak 1 normális crack kellett hozzá. :)
2009. ápr. 15. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
nem nyomnál 1 linket hogy honnan van a crack mert nekem is kéne:)
2009. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

énis torentről letöltöttem: aztán ment is csak volt az eredetlenség:D miat oan gondom h a kamera rázkódik...most megvan a serialom, meg az 1,0,7,0-ás patch is csak a crack kellene...de állitolag a razor1911-es crackel nem lehet multizni

küldj kérlek pm-et ha van vmi: megy jól a gémed vagy a crackről h honnan van kösz helo

2010. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mrakos10 válasza:
Én megvettem letöröltem és most nem fogadja el a kódot.
2012. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!