Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerinetetek dead space1 vagy...

Szerinetetek dead space1 vagy dead space2 jobb?

Figyelt kérdés
én már mind a kettővel játszottam és én kiváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok.Személy szerint nekem a DP2 jobban tetszett.
2011. febr. 16. 17:51
 1/2 -Igazmondó- ***** válasza:
Nekem is jobban tetszett a 2es. Jók voltak az újítások, habár a fegyver fejlesztés itt is elég gyenge lett. De izgalmas volt. Amit nagyon elrontottak szerintem az a végső boss fight volt annak annyira semmi értelme nem volt, az 1esnek sokkal jobb volt.
2011. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezzel én is eggyet értek a végső boss az nagyon gyér lett.azokkal a fekete árnyakkal meg azzal a csajjal meg a markerrel is elcseszték.Én végülis nem is foglalkoztam a fekete árnyakkal hanem a csajt löttem meg a markert.További válaszokra még kiváncsi vagyok:D
2011. febr. 16. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!