Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Silent Hill játékkal még...

A Silent Hill játékkal még nem játszottam de a filmet láttam a játékának 8. része van mindegyiknek úgy van vége hogy nincs vége?

Figyelt kérdés
Végülis arra akarok kijukadni hogy 1-től 8-ig van a játék és a részeiben mindig Silent Hill-ben vagyunk akkor egyik részben sem vetetünk véget a borzalomnak mert pl. ha a 3-ik vagy 4-ik részben véget vetnénk neki akkor nem lenne folytatása elvégre ha már végeztek a Silent Hill borzalmaival nem csinálnák további részeket vagy rosszul tudom?
2011. febr. 17. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod!


Minden egyes rész különálló. Különböző történetet dolgoz fel. Maximum az a hasonlóság hogy az 1. és a 3. rész kapcsolódik össze és a 2. rész a 4.-el.

2011. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen valamennyire sejtettem hogy külön állóak elvégre 8. rész 8. főhöz 8. eltérő történettel csak a helyszín egy és ugyanaz.
2011. febr. 18. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Hát igen, egyedül talán a 4. rész az ami konkrétan nem Silent Hill-ben játszódik.

2011. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hanem hol?
2011. febr. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!