Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 2142 eredeti...

Battlefield 2142 eredeti játékhoz, CD kulcs?

Figyelt kérdés
Üdvözletem! Még annó, 2006 ban megvásáróltam a fent említett játékot. Azt hiszem, anno fel is sikerűlt telepíteni a játékot, de valamiért nem tudtam EA accountot létrehozni, ezért megfelelő segítség nélkűl, a játék a polcomon porosodott azóta. De sajnos, elveszett a kiskönyve, melynek hátoldalán volt fellelhető a CD kulcs. A Játékért, anno kemény pénzt fizettem, s tudom, hogy nem egy szép megoldás, de tölletek szeretnék segítséget kapni. Nincsen esetleg valamilyen oldal, ahól találhatok hozzá CD- kulcsot? Esetleg torrentről? Alörre is köszönöma segítséget!
2011. febr. 22. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

BRUL-LWNP-HX82-D6G5-UYBP

S7H9-SYA6-W7GR-EV7L-U8BY

MJPP-U3CM-NQ7C-QJCF-24XQ



Nem tudom hogy működnek-e én az eredetit használom.Lehet nem tudsz multizni vele de ha tudod a felhasználóneved és a jelszavad amit 2006-ban csináltál akkor még megeshet.

2011. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló vagyok


amúgy ha sikerül írhatnál privit én is játszok a játékkal,játszatnánk 1-2 menetet:D

2011. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Most fogom megpróbálni, a telepítést, s ha sikerrel járok, alap, hogy tolunk 1-2 menetet :) (Persze csak ha legalább annyira belejövök, hogy túlmúljam a "skinnövelő noob" fogalmát...)
2011. febr. 22. 20:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mindjárt Meg is kezdem a telepítést.
2011. febr. 22. 20:40
 5/7 bácsmegi levente válasza:
és akkor működik a játék?
2012. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem ugyan ehez a jetekhoz kell cd kulcs csak hogy ez nem eredeti es eredeti cd kulcsot ker. Ha valakinek megvan veve ez a jatek akkor irjatok ide a termek hatoldalan talalato cd kulcsot
2012. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 őaz válasza:
Nekem mi lehet a baj betölti a kis lépegetős filmet már azt gondolnád sínen vagy erre még ott is kér kódot nevet ez miért van rossz van meg nekem vagy mindegyikél itt kér valami utólagos jelszót ?
2014. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!